Чиста лінія - чиста шкіра

Як усім відомо, жінкам завжди потрібно виглядати добре. Ми користуємося косметикою, робимо маски, ходимо до косметолога, салон краси і так далі. Дуже важливо стежити за шкірою обличчя, і здійснювати якийсь вечірній ритуал щодня, адже залежить не тільки наш зовнішній вигляд, а й здоров'я шкіри. Я хочу розповісти вам про мій щоденний догляд за обличчям. Всі продукти будуть від однієї марки - "Чиста лінія", на мій погляд, вона більш натуральна і в ній немає шкідливих хімічних речовин, тим паче, це досить бюджетна марка. Етапи очищення шкіри.
-
Міцелярна вода 3 в 1 (квіткова)
Эта міцелярна вода містить у собі екстракт ромашки та троянди, завдяки чому пом'якшує та заспокоює шкіру. Дуже її люблю, тому що вона не палить очі, чудово видаляє макіяж, не сушить шкіру і не стягує її. Я думаю, що підійде для власниць чутливої шкіри навколо очей, оскільки засіб діє дуже ніжно та акуратно. -
Гель для вмивання « Ідеальна шкіра» (для нормальної та комбінованої шкіри)
Після зняття макіяжу, завжди очищаю шкіру від різних забруднень та залишків макіяжу, гелем для вмивання «Ідеальна шкіра». Він відмінно відчищає шкіру, при цьому вона не сушиться, немає відчуття, що помив обличчя господарським милом. Дуже здорово користуватися ним з ранку, так як гранат, що міститься в гелі, приємно бадьорить і освіжає. Проте, для дівчат зі шкірою схильною до сухості, а тим паче сухою, не раджу.
-
Скраб, що очищає з абрикосовими кісточками (для нормальної та комбінованої шкіри)
-
5 в 1 Гель +скраб+маска "Ідеальна шкіра"
-
Крем-сон для особи (нормальна шкіра)
Прекрасний крем. Наношу після всіх процедур догляду за обличчям. Крем освіжає, шкіра відчуває глибоке зволоження. Вранці шкіра обличчя виглядає чудово. Здається, ніби її відполірували. Колір обличчя стає свіжішим. Якщо мені не вистачає зволоження від цього крему, то я нашарую його, або поверх цього продукту наношу інший крем, поживніший, але роблю це локально. Крем призначений для проблемної шкіри, оскільки він бореться із запаленнями. -
Лосьйон-тонік з волошки (для нормальної шкіри)
Його я використовую або перед нанесенням крему, або вранці, після гелю. Тонік живить шкіру, насичує її вітамінами. Я дуже люблю цей ефект, шкіра стає зволоженою і краще почувається. Як слідкувати за шкірою обличчя.
Поділіться зі своїми друзями:
Русский
Українська







